Open dag
Op zaterdag 6 september stond de deur van mijn praktijk in "de Wilg" van 11 tot 15 uur wagenwijd open om nader kennis te komen maken met natuurgeneeskunde.
De prijswinnaars van het kruiden herkennen hebben inmiddels schriftelijk bericht ontvangen.
Heeft u vragen t.a.v. ziektebeelden, diagnostische methodes, voeding, natuurlijke middelen, hoe consulten er uit zien, invloed van emoties op het lichaam, ........ dan bent u van harte welkom voor een (gratis) kennismakingsgesprek. U kunt daarvoor een afspraak maken via gezondheidscentrum "de Wilg", tel. 0527-631525.
Elke bezoeker ontvangt aantrekkelijke kortingsbonnen en een kleine attentie.
Deze dag wordt georganiseerd in het kader van het 60-jarig bestaan en de invoering van het NWP keurmerk van mijn beroepsvereniging, de NWP, de nederlandse werkgroep van praktizijns in de natuurlijke geneeskunst. Zie ook www.nwp-natuurgeneeskunde.nl.
De NWP is dé beroepsvereniging voor de intensieve meerjarige hogere opgeleide natuurgeneeskundig therapeuten. Het NWP keurmerk geeft u de garantie dat de therapeut aan strikte criteria en eisen voldoet qua opleiding, nascholing, richtlijnen voor praktijkvoering. Dit wordt o.a. getoetst door het overleggen van bewijzen van deelname aan nascholing en visitaties aan praktijken. Er worden regelmatig tevredenheidsonderzoeken onder cliënten gehouden. De resultaten zijn openbaar en de NWP wordt door de consumentenbond als heel goed beoordeeld. Bij klachten kunt u terecht bij een klachtencommissie, of bij ernstige zaken een tuchtrechtcommissie.
Het NWP keurmerk is een noviteit, de NWP is de eerste binnen de complementaire geneeskunde die het keurmerk invoert. Op 1 november 2008 wordt het NWP keurmerk officieel ingevoerd door middel van een symbolische overhandiging aan een patiëntenvertegenwoordiger tijdens het NWP jubileumsymposium.
De consulten van NWP worden mede daarom door nagenoeg alle verzekeraars gedeeltelijk of geheel vergoed in het aanvullende pakket.
Programma:
11.30 uur lezing over iriscopie
12.30 uur lezing over voeding voor de ouder wordende mens
13.30 uur lezing over relatie tussen klachten en emoties
14.30 uur lezing over huidklachten en allergieën
Tussen de lezingen door is er tijd voor vragen, info en demonstraties
Graag tot 6 september of anders tot ziens op de 3e beurs van Stichting Behandel Wijzer op 20 september a.s. in 't Voorhuys' te Emmeloord.